poniedziałek, 2 maja 2011

Tutaj pisaliśmy o historii Danusi.
Pierwszy etap zakończony pomyślnie! Ciąża i poród przebiegły bez komplikacji i Danusia cieszy się teraz, wraz z nami wszystkimi, zdrowym synkiem Wojtusiem!! Witamy na świecie Wojtuś!!
Ten dzień sprawił wiele radości wszystkim, zarówno bliskim jak i nieznajomym, którzy śledzą los Danusi. Wojtek został ochrzczony w Krakowie w Święta Wielkanocne. Przyjmujemy to jako dobry znak na drodze do wyzdrowienia tym bardziej, że narodziny Wojtusia dodały mamie nowych sił do walki o zdrowie. Na tym etapie chcielibyśmy gorąco podziękować przyjaciołom ale również tym wszystkim, którzy spontanicznie wsparli konto Fundacji na rzecz pomocy Danusi. Cieszymy się, że jesteście z nami i jeszcze raz na forum SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za dobre słowa i Wasze krzepiące maile.
W Chrzcinach uczestniczyliśmy i powyżej zdjęcie z Tego Dnia.


----------------------------------------------------------------------------

Jak możesz pomóc:

Wpłaty prosimy kierować na konto fundacji: Fundacja Rak'n'Roll - Wygraj życie z dopiskiem „Dla Danusi”.

Dostępnych jest kilka form płatnosci. 

Korzystając z Paypal'a:

Opcja pierwsza:
Odwiedź stronę Fundacji Rak'n'roll i kliknij na przycisk "Przekaż Darowiznę". Po wpisaniu i uaktualnieniu kwoty zaloguj się i
 w oknie "Dodaj specjalne instrukcje dla sprzedającego" wpisz "Dla Danusi".
Opcja druga:
Jeżeli przelewasz pieniadze ze swojego konta Paypal użyj adresu e-mail: ela@raknroll.pl nastepnie w tytule wplaty wpisz "Dla Danusi" i wybierz opcje "Opłatę manipulacyjną pokrywa odbiorca" - dzięki temu suma, którą pobierze Paypal z przelewanej kwoty bedzie mniejsza ze wzgledu na działalność non-profit Fundacji.

Przelew z banku:

Jeżeli wysyłasz datek z Polski, to użyj numeru konta Fundacji: MULTIBANK 73 1140 2017 0000 4502 1050 9042.

Jeśli wysyłasz datek z zagranicy, użyj numeru konta bankowego MULTIBANK w standardzie IBAN: PL73 1140 2017 0000 4502 1050 9042.
Swift code: BREXPLPWMUL

1% podatku:

Dzięki pomocy Caritas Archidiecezji Krakowskiej, które udostępniło swoje konto, możliwe jest również przekazanie 1% podatku na koszty leczenia.
Osoby, które w ten sposób zechcą pomóc Danusi w zebraniu potrzebnej kwoty, proszone są o wpisanie poniższych informacji w swoim rozliczeniu rocznym. Caritas Archidiecezji Krakowskiej KRS 0000207658 dopisek: Leczenie Danuty Baranik.
----------------------------------------------------------------------------


Będziemy wdzięczni za każde wsparcie.
Daria i Jarek (Brat Danusi)

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...